Vybarvovací koberec – Omalovánky

Vymalovávání je kreativní činnost, která u dětí podporuje zručnost, představivost, soustředění i cit pro práci s barvami. Děti je milují a s radostí používají – s menší či větší šikovností – od chvíle, co udrží tužku v ruce. Díky předtištěné šabloně jsou omalovánky oblíbené i u těch dětí, které jinak malování moc nevyhledávají – hezký výsledek je téměř jistotou!

Všichni známe klasické papírové omalovánky různých formátů, druhů a témat, ale prosím, seznamte se s vybarvovacím kobercem:

1.     K dispozici máme osm různých designů – dinosauři, zvířátka, princezny. Různé motivy jsou vhodné pro holky i pro kluky, pro menší děti i pro větší. 

2.     Na rozdíl od strnulého vymalovávání na papír za stolem, představuje vybarvovací koberec dokonalou hodinu tělocviku. Dítě může vybarvovat vleže, vkleče, v podřepu či vestoje – zkrátka v pohybu.

3.     Vymalovávání papírových omalovánek je většinou osamocená činnost, víc dětí se k papíru nevejde. Vybarvovací koberec je ovšem dost velký na to, aby se kolem něj vešly dvě, tři a klidně i čtyři děti. Z individuální činnosti je rázem skupinová spolupráce.

4.     Papírovou omalovánku jednou vybarvíte a konec – už nejde víc použít. Vybarvovací koberec je pratelný, tudíž použitelný opakovaně.

5.     Speciální fixy, které jsou součástí balení, jsou zdraví nezávadné a perfektně vypratelné. Jeden koberec můžou děti vymalovávat znovu a znovu, nezůstanou na něm žádné stopy po předešlých malířích.

Kreslící koberce – omalovánky si můžete pohodlně nakoupit na mujkoberec.cz.